O nas

o_nas_1.jpgJesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Tonon Group z siedzibą we Włoszech. W obrębie naszej grupy zajmujemy się dostarczaniem surowców oraz wyrobów gotowych dla sektora budowalnego w tym min. mieszankami betonowymi i bitumicznymi, asfaltem, zbrojeniami stalowymi oraz kruszywami. Produkcją betonu zajmujemy się od 1967 roku. W Polsce budujemy naszą markę i pracujemy na Państwa zaufanie od 1992 roku.

Ponad 65 letnie historia oraz doświadczenie wynikające z obecności w różnych częściach świata (min. Włochy, Polska, Rumunia, Chiny, Tunezja) gwarantują jakość i solidność. Posiadamy ponad 45 wytwórni betonu towarowego z czego 6 znajduje się w Polsce. Można nasz znaleźć min. w Łodzi i okolicach, Katowicach, Krakowie oraz Niepołomicach.

Zajmujemy się projektowaniem i dostosowywaniem mieszanek do konkretnych realizacji. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami. Stosujemy surowce najwyższej jakości potwierdzone certyfikatami. Nad całym procesem produkcji czuwa odpowiedni dział kontroli technologicznej. Posiadamy laboratoria stacjonarne oraz mobilne, pozwalające nadzorować wszystkie fazy procesu począwszy od nadzoru nad surowcami, aż po badanie i ocenę jakości już wbudowanych elementów betonowych.

Staramy się sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zagadnieniom technologicznym i logistycznym. Nowoczesna flota transportowo pompująca gwarantuje bezawaryjność i punktualność.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i największe obecne na polskim rynku firmy budowlane. Pomagamy spełnić Państwa marzenia o własnym domu ale także umożliwiamy realizację inwestycji i rozwój Państwa firm.

 

tonon_group.png

 

Polityka Prywatności

Administratorem Twoich danych jest General Beton Polska sp. z o.o. Dane do kontaktu w zakładce „Kontakt”.

Czytaj treść polityki prywatności