Beton towarowy

Zastosowanie betonu towarowego w klasach wytrzymałości od C8/10 do C50/60  to rozwiązanie, przeznaczone do wykonywania stropów i ścian w różnorodnych zastosowaniach – od budynków mieszkalnych, przez biura, magazyny, do konstrukcji przemysłowych czy domów jednorodzinnych. Razem z betonem architektonicznym stanowią podstawę współczesnego budownictwa.

Uniwersalny beton towarowy

Oferowany beton towarowy charakteryzuje się szeregiem cech, które czynią go idealnym materiałem dla różnych rodzajów budowli:

  • uniwersalność - beton towarowy jest odpowiedzią dla szerokiej gamy zastosowań i wykorzystania go zarówno w budownictwie przemysłowym, jak i mieszkaniowym oraz indywidualnym;
  • Duża wytrzymałości betonu na obciążenia jest istotnym elementem stabilności i wytrzymałości konstrukcji budowlanych.
  • odporność na czynniki atmosferyczne gwarantuje długą trwałość konstrukcji.
  • łatwość obróbki betonu towarowego umożliwia szybkie i wydajne realizowanie projektów budowlanych, minimalizując konieczność przestojów.

Beton towarowy od General Beton to wysokiej jakości mieszanka, spełniająca wszelkie normy unijne i polskie, znajdująca zastosowanie w budownictwie przemysłowym, komercyjnym, infrastrukturalnym czy mieszkalnym. Oferowane przez nas doradztwo i wsparcie naszych doświadczonych inżynierów i działu technologicznego gwarantuje realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi działami technologicznymi w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Polityka Prywatności

Administratorem Twoich danych jest General Beton Polska sp. z o.o. Dane do kontaktu w zakładce „Kontakt”.

Czytaj treść polityki prywatności