Betoniarnia Niepołomice

Z dumą prezentujemy jedną z naszych nowoczesnych filii – Betoniarnia Niepołomice to gwarancja sukcesu w realizacji projektów budowlanych i konstrukcji betonowych w województwie małopolskim i całym południowym regionie Polski. Nowoczesne inwestycje w branży budowlanej w tym regionie korzystają właśnie z naszego oddziału w Niepołomicach – podobnie jak centralną Polskę zaopatruje betoniarnia Łódź – tak niepołomicka betoniarnia stała się centrum zaopatrzenia dla odbiorców z całego regionu.

Wysoka jakość i sprawne działanie – Betoniarnia Niepołomice

Jako część General Beton, betoniarnia w Niepołomicach, korzysta z pięćdziesięcioletniego doświadczenia i wiedzy firmy, zapewniając najwyższą jakość usług i produktów. Wykorzystujemy nowoczesną linię produkcyjną. Pracujemy w oparciu o najwyższej jakości kruszywa, cementy i domieszki. Posiadamy bogatą flotę samochodów i pomp do betonu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom różnego rodzaju beton – od towarowego, przez drogowo-mostowy, architektoniczny, posadzkowy, po indywidualnie tworzone mieszanki, zgodne z założeniami projektowymi i normami branżowymi.

W ramach świadczonych usług, udostępniamy także nasze laboratorium, które jest w stanie przebadać wybrane cechy świeżych mieszanek i stwardniałego betonu. Nasz dział technologiczny oraz wsparcie techniczne oferuje  projektowanie i doradztwo, obejmujące dostosowanie różnych mieszanek betonowych do konkretnych wymagań projektowych.

Zapraszamy po szczegóły oferty – prosimy o kontakt z działem handlowym, który przedstawi Państwu warunki współpracy. Gwarantujemy szybką oraz sprawną obsługę zamówień, a także konkurencyjne w rejonie ceny.

Polityka Prywatności

Administratorem Twoich danych jest General Beton Polska sp. z o.o. Dane do kontaktu w zakładce „Kontakt”.

Czytaj treść polityki prywatności