Kontakt

General Beton Polska SP. Z O.O.
ul. Nowy Józefów 43/47
94-406 Łódź
NIP: 727-19-68-639

 

Nasze oddziały

Łódź
ul. Nowy Józefów 43/47
94-406, Łódź, Polska
Tel. biuro: 42 211 14 25
Mail : nowyjozefow@generalbeton.pl
Kierownik zakładu (klienci indywidualni, zamówienia):
Oliwer Pietrzko oliwer.pietrzko@generalbeton.pl
Tel. 606 773 040

Piotrków Trybunalski
ul. Wronia 35
97-300, Piotrków Trybunalski, Polska
Tel. biuro: 44 646 08 09
Mail: piotrkow@generalbeton.pl
Kierownik zakładu (klienci indywidualni, zamówienia):
Robert Molsa robert.molsa@generalbeton.pl
Tel. 692 479 550

Wola Zaradzyńska
ul. Południowa 11/15
95-05, Wola Zaradzyńska, Polska
Tel. biuro : 42 213 72 55
Mail: wola@generalbeton.pl
Kierownik zakładu (klienci indywidualni, zamówienia):
Marcin Jachimek marcin.jachimek@generalbeton.pl
Tel. 606 773 040

Katowice - Szopienice
ul. Krakowska 72
40-391, Katowice - Szopienice, Polska
Tel. biuro 32 759 15 82
Mail: katowice@generalbeton.pl
Kierownik zakładu (klienci indywidualni, zamówienia):
Grzegorz Czyżykowski grzegorz.czyzykowski@generalbeton.pl
Tel. 606 773 034

Kraków
ul. Nad Dłubnią 4
31-752, Kraków, Polska
Tel. biuro: 12 684 23 23
Mail: krakow@generalbeton.pl
Kierownik zakładu (klienci indywidualni, zamówienia):
Teresa Lupa teresa.lupa@generalbeton.pl
Tel. 606 773 031

Niepołomice
ul. Grabska 19
32-005, Niepołomice, Polska
Tel. biuro: 12 284 84 05
Mail: niepolomice@generalbeton.pl
Kierownik zakładu (klienci indywidualni, zamówienia):
Arkadiusz Skowron arkadiusz.skowron@generalbeton.pl
Tel. 662 197 849

Dział Handlowy – (zapytania ofertowe, firmy budowlane)

Okręg łódzki (Wola Zaradzyńska, Piotrków Trybunalski, Nowy Józefów)
Krzysztof Karolczak krzysztof.karolczak@generalbeton.pl
Tel. 606 940 422

Okręg śląski (Katowice)
Grzegorz Czyżykowski grzegorz.czyzykowski@generalbeton.pl
Tel. 606 773 034

Okręg małopolski (Kraków, Niepołomice)
Adam Sala adam.sala@generalbeton.pl
Tel. 606 773 032

Administracja, księgowość, kadry

Tel. biuro: 42 213 74 04

Dział Technologiczny

Główny Technolog:
Kamil Sokołowski kamil.sokolowski@generalbeton.pl
Tel. 606 773 035

Technolog okręg łódzki (Wola Zaradzyńska, Piotrków T. , Nowy Józefów):
Daniel Paradowski daniel.paradowski@generalbeton.pl
Tel. 668 574 098

Technolog (Katowice):
Adam Warjas adam.warjas@generalbeton.pl
Tel. 608 033 648

Technolog (Niepołomice):
Piotr Mościcki piotr.moscicki@generalbeton.pl
Tel. 608 033 076

Dane adresowe


General Beton Polska Sp. z o.o.

ul. Nowy Józefów 43/47
94-406 Łódź

NIP: 727-19-68-639



Copyright © 2019 - 2021 General Beton
Developed by WEBprojekt
Polityka Prywatności

Administratorem Twoich danych jest General Beton Polska sp. z o.o. Dane do kontaktu w zakładce „Kontakt”.

Czytaj treść polityki prywatności