Producent mieszanek betonowych, stabilizacji i podsypek Tel : 510 777 066
Tel : 510 777 066
Tel : 510 777 066
Tel : 510 777 066
Tel : 510 777 066

General Beton

General Beton to wiodący polski producent betonu, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości mieszanek betonowych oraz kompleksowe usługi z nimi związane dla sektora budowlanego. Od lat działamy na rynku, zdobywając zaufanie klientów i budując silną pozycję w branży, dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii produkcji betonu oraz naszym oddziałom, zlokalizowanym w strategicznych miejscach Polski. Zapewnia to efektywną realizację zamówień, bez względu na rodzaj i wielkość zlecenia.

Doskonała jakość betonu dla każdego rodzaju realizacji

W General Beton dbamy o to, aby do produkcji mieszanek betonowych były wykorzystywane tylko najwyższej jakości surowce, zapewniające niezawodność i wysoką wytrzymałość stwardniałego betonu, niezależnie od tego czy jest elementem obiektów przemysłowych, mieszkaniowych, magazynowych lub biurowych. Nasze laboratorium prowadzi regularne badania i kontrole jakości produkowanych mieszanek i próbek stwardniałego betonu, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że oferujemy beton spełniający wszelkie normy i budowlane, projektowe, oraz wymagania prawne.

General Beton to nie tylko producent betonu, ale także Państwa partner w realizacji projektów i konstrukcji budowlanych. Oferujemy usługi projektowania mieszanek, jak również produktów betonowych, profesjonalnego doradztwa, badań i kontroli jakości oraz transportu i pompowania betonu na terenie budowy. Nasi doświadczeni specjaliści i dział handlowy są do dyspozycji, aby wspierać Państwa realizacje i rozwiązywać problemy techniczne, mogące pojawić się w  trakcie zabudowywania betonu.

Szeroka oferta dla ambitnych przedsiębiorców

  • Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Tonon Group. 3 kontynenty, 5 krajów, 47 wytwórni (w tym 5 na terenie Polski).
  • 65 lat obecności na europejskim rynku a ponad 20 w Polsce.
  • Zatrudniamy ponad 100 doświadczonych pracowników (Polska).
  • Wyprodukowaliśmy ponad 3 miliony metrów sześciennych betonu (Polska).
  • Dysponujemy 10 niezależnymi liniami produkcyjnymi o różnych typach i wydajnościach.
  • Posiadamy dużą flotę transportowo – pompującą obejmującą: 46 wozów transportowych, 9 pomp, 6 pompogruszek.

Zaufaj General Beton – skontaktuj się z nami, poznaj nasze atrakcyjne ceny, indywidualne warunki umów i powiedz, w czym możemy dzisiaj pomóc!

omino1-1.jpg

Polityka Prywatności

Administratorem Twoich danych jest General Beton Polska sp. z o.o. Dane do kontaktu w zakładce „Kontakt”.

Czytaj treść polityki prywatności