Beton posadzkowy

Wzmocniony rozproszonym zbrojeniem stalowym lub polietylenowym, beton posadzkowy to najwyższej jakości produkt, które gwarantuje trwałe i wytrzymałe powierzchnie, sprawdzające się w różnorodnych zastosowaniach, między innymi dla przemysłu oraz przestrzeni użytkowych.

Podobnie jak w przypadku betonu drogowo-mostowego, oferujemy pełne wsparcie i fachowe usługi doradcze, związane z produkcją, badaniami, transportem i układaniem betonu na miejscu realizacji projektu.

Zalety betonu posadzkowego

 Oferowany przez nas beton posadzkowy cechuje się wyjątkową trwałością i wytrzymałością, spełniające wytyczne obowiązujących norm polskich i europejskich w zakresie produkcji mieszanek betonowych. Wysoka wytrzymałość betonu na znaczne obciążenia pozwala na jego zastosowanie we wszelkiego rodzaju zakładach produkcyjnych, warsztatach, magazynach czy halach użytkowych. Znakomita odporność na ścieranie zapewnia utrzymanie długotrwałej jakości przy intensywnym użytkowaniu.

Mieszanka betonowa z przeznaczeniem na posadzki to dobry wybór także ze względu na łatwość utrzymania go w czystości, co pozwala na zachowanie nie tylko estetyki wyglądu powierzchni, ale przede wszystkim higieny i wymogów sanitarnych w przestrzeniach przemysłowych, biurowych i produkcyjnych, zwłaszcza w branży spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej czy rolnictwie.

Wybierając beton posadzkowy od General Beton, zyskujesz dostęp do ponad 50-letniego doświadczenia w produkcji betonu posadzkowego, przeznaczonego na powierzchnie magazynowe, hale produkcyjne czy powierzchnie biurowe. To solidne, trwałe i estetyczne rozwiązane dla każdego projektu, wymagającego jakości i trwałości mieszanek betonowych.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo inżynierów i specjalistów, pomożemy dobrać właściwą mieszankę i klasę betonu do Państwa projektów. Zapraszamy do kontaktu!

Polityka Prywatności

Administratorem Twoich danych jest General Beton Polska sp. z o.o. Dane do kontaktu w zakładce „Kontakt”.

Czytaj treść polityki prywatności