Betoniarnia Katowice

General Beton jest jednym z wiodących producentów betonu w Polsce, będąc częścią międzynarodowego koncernu Tonon Group, mającego siedzibę we Włoszech. Jako producent betonu jest obecny w wielu częściach świata, a w Polsce posiadając 5 betoniarni. Jedna z nich znajduje się w Katowicach, obsługując klientów z całej aglomeracji śląskiej. Betoniarnia Katowice to doskonały wybór dla inwestorów, poszukujących wysokiej jakości betonu oraz profesjonalnych usług doradczych na terenie województwa śląskiego i okolic.

Usługi Betoniarni Katowice

Nasza betoniarnia w Katowicach zapewnia szeroki zakres usług, które pozwolą sprostać oczekiwaniom wymagających klientów oraz ich projektów i realizacji budowlanych.

Oddział w Katowicach oferuje produkcję betonu – wytwarzamy wysokiej jakości beton towarowy, architektoniczny, drogowo-mostowy, posadzkowy oraz produkowany wg indywidualnego zapotrzebowania, przeznaczony do różnorodnych zastosowań. Na terenie Katowic i okolic realizowany jest profesjonalny transport i pompowanie betonu na terenach inwestycyjnych.

Ponadto nasi klienci mogą liczyć na specjalistyczne doradztwo techniczne i produkcyjne, świadczone przez technologów, którzy dostosują rodzaj mieszanki betonowej do konkretnych projektów i jego potrzeb. Strategiczna lokalizacji betoniarni, która znajduje się w centrum Śląska, pozwala na sprawną oraz szybką realizację zleceń na terenie całego regionu, bez ponoszenia wysokich kosztów transportu.

Betoniarnia Katowice General Beton to gwarancja wysokiej jakości produkcji mieszanek, indywidualnego podejścia do każdego zlecenia oraz szerokiego asortymentu, zaspokajającego potrzeby każdych inwestycji zarówno przemysłowych, jak i mieszkalnych czy komercyjnych.

Zapraszamy do kontaktu z naszym katowickim oddziałem. Zapewniamy indywidualne warunki umów i konkurencyjne ceny.

Polityka Prywatności

Administratorem Twoich danych jest General Beton Polska sp. z o.o. Dane do kontaktu w zakładce „Kontakt”.

Czytaj treść polityki prywatności