Pytania i odpowiedzi / Gdzie najlepiej kupić beton towarowy w Łodzi?

Na rynku materiałów budowlanych nie brakuje wytwórni betonu. Rozwój przemysłu budowlanego powoduje coraz większe zapotrzebowanie na podstawowe materiały, co z kolei powoduje, że mamy szeroki wybór różnych betoniarni. Warto jednak sprawdzić, czy wybrana przez nas wytwórnia jest rzeczywiście godna zaufania. General beton jest częścią międzynarodowego koncernu Tonon Group, produkcją betonu zajmujemy się od 1967 roku we Włoszech i na świecie, w Polsce natomiast od 1992 roku. Posiadamy również Krajowy Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji dla betonu towarowego do zastosowań konstrukcyjnych.

Beton towarowy powstaje ze zmieszania kruszywa, cementu, wody, domieszek i dodatków uszlachetniających. W celu utrzymania właściwych i jednolitych parametrów mieszanki dla każdego metra sześciennego betonu produkuje się go na węzłach betoniarskich, natomiast na miejsce budowy dostarczany jest betonowozami. Beton towarowy uzyskuje swoje właściwości w wyniku wiązania wszystkich składników i stwardnienia masy betonowej. Cechuje się on zarówno niezwykłą trwałością, wytrzymałością oraz plastycznością. Dodatkowo jego niskie koszty produkcji pozytywnie wpływają na przystępną cenę końcową mieszanki.

Beton towarowy warto zamówić z wytwórni betonu, jest on bowiem powszechnie stosowany w budownictwie do wytwarzania podstawowych elementów konstrukcyjnych obiektów takich jak domy, budynki czy też drogi. Jego duża wytrzymałość powoduje, że świetnie nadaje się na podstawę pod wszelkiego rodzaju elementy nośne, gdzie wymagana jest duża trwałość, jak na przykład fundamenty budynków, ściany, stropy, garaże czy posadzki w zakładach produkcyjnych. Dlatego też musi on spełniać oczekiwane parametry, których nie da się osiągnąć w przypadku produkcji betonu bezpośrednio na budowie.

W naszych betoniarniach oferujemy beton towarowy w klasach wytrzymałości od C8/10 do C50/60, jak również transport mieszanek betonowych, a także projektowanie i doradztwo w zakresie dostosowania rodzaju mieszanki betonowej do konkretnej realizacji.


Polityka Prywatności

Administratorem Twoich danych jest General Beton Polska sp. z o.o. Dane do kontaktu w zakładce „Kontakt”.

Czytaj treść polityki prywatności